Různorodé typy vybavení pro věřejné záchody v hotelech a bázenech

Ve věřejném záchodě zařízení by se mělo charakterizovat několika klíčovými vlastnostmi. Protože v takových místech jako poliklinika, univerzita buď úřad sanitární přístroje a ostatní přislušenství můžou být potenciálně používané stokrát denně, stojí to za to, investovat v zařízení které je trvalé, nádherné a funkční, cokoliv to je – záchodové misy, elektrické sušiče rukou nebo zásobníky mýdla.

vysoušeč rukou

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Jestli jde o volbu zásobníků toaletního papíru, nejlepší jsou ty ve tvaru krabic, protože to chrání papír před upadnutí na podlahu. Jejich designerská kvalita je rozmanitá – zákazníci můžou zvolit zásobníky toaletního papíru zároveň v úplně minimalistické verzi nebo v velice nápaditých tvarech. Kterákoliv estetika je žadoucí, trefný zásobník je nezbytnost, jestli jde o držení čistoty – ikdyž se to nezdá uživatelé věřejných záchodů si pozorují stav takových přístrojů.

Samozřejmě ocelové zásobníky občas jsou drážší, ale v dnešní době nejlépe vědět, že rovněž se označují větší odolnosti než populární plastové. Díky stoupání poptávky v současné době sortiment je dost bohatý, aby skoro každý mohl najit něco skvělého pro věřejné místo.

dávkovač na mýdlo ve veřejné WC

Autor: Eric Chan
Źródło: http://www.flickr.com
V některých věřejných záchodech uživatelé potřebují i sušit vlasy – je to nezbytnost zejména v hostelech a aquaparkech. Zejména tam (a rozhodně dalších přechodných místech) zákazníci nejednou si přejou mít možnost zvláště rychlého vysoušení hlavy. Kvalitní fény na vlasy je prostě nejrychlejší způsob na poskytnutí zákazníkům možnosti rychlého osušení vlasů a současně – na omezení pravděpodobnosti krádeži anebo poškození příslušenství.

Během nákupu nejlépe zvolit to vybavení pro věřejný záchod, které se označuje produktivitou, kvalitou a krásným designem. Stejně jako každodenní domácí vysoušeče vlasů, fény fungují díky stlačenému proudu vzduchu, ale jsou trvale připevněné do zdi v interiéru. Můžou zároveň být částečně mobilní (mít vhodné držátko s sušicí koncovkou) nebo absolutně nemovité – pak uživatelé musejí pohybovat hlavou, aby používat tento přístroj. Různé druhy a podtypy přístrojů pro věřejné záchody jsou často nabízené na webu. Také každý kdo se zajímá o odborné přislušenství, může najít moc stránek věnovaných aranžmá, doporučovaným značkám zařízení, kladům a záporům některých nápadů a určitě – zajímavé, nápomocné nápovědy.