Jaké typy sanitární keramiky můžete najít v obchodech?

Záchod je velice základní mistnosti každého domu. Je to nejenom prostor každodenní hygieny, ale také prostor, kde můžete odpočívat po těžkém dnu. Výborné zařízení toalety není snadné. Radime Vám přečist náš článek, abyste se dozvěděli víc o módních řešeních, které můžete využit v Vaší toaletě.

toaleta

Źródło: pixabay.com
Především chceme Vám navrhnout pozoruhodné řešení jestli jde o sanitární keramiku. Současně máte opravdu velký výběr různorodných modelů sanitárních keramik. Samozřejmě základním vybavením každé toalety je toaletní mísa. V obchodech můžete najít opravdu ohromné množství různých modelů toaletních mís. Kromě obrovského výběru tvarů máte také volbu jestli jde o barvu. Jistě nejpopularnější je bílá barva, ale kromě toho v obchodech můžete nabyt rovněž napříklád černé záchodové mísy. Nicmeně většina sanitární keramiky je v bílé barvě.

Pokud jde o druhy záchodových mís můžeme je rozlišovat na tří primární skupiny. Dnes nejpopulárnější jsou závěsné toaletní mísy, u kterých se splachovací část instaluje v stěně. Kromě toho existují také tzv. kombi klozety – kde mísa a nádrž s vodou tvoří celek. Je to velice praktické řešení, díky kterému můžete schovat splachovadlo. Poslední druh záchodových mís jsou už málo populární stojící klozety, kde nádrž vody je uchycená na zdí nad mísou.

veřejné WC

Autor: SCA Svenska Cellulosa Aktiebolaget
Źródło: http://www.flickr.com
Kromě WC mís v každé toaletě musí být prostor pro umyvadlo. Stejně jako u toaletních mís můžete koupit umyvadla v rozmanitých barvech. Jistě nejpopularnější je bílá barva. Ještě větší volbu budete mít pokud jde o tvar umyvadel. Druhy umyvadel můžeme rozlišit na pár základních kategorii. Nejpopularnější jsou určitě umyvadla závěsné, jsou to obvyklé umyvadla, které můžete nabyt v různých rozměrech. Obrovskou výhodou takových umyvadel je dost nízká cena. Dalším druhem jsou umyvadla zapuštěná – které častěčně jsou schované v skřince nebo speciální desce. V prodejnách najdete také pozoruhodné řešení – dvojumyvadla. Jestli máte ohromnou koupelnu je to doopravdy skvělý nápad. Obzvlástě jestli máte velkou rodinu. Základní je také materiál, který použito na výrobu umyvadel. Určitě nejpopularnější je keramika, ale kromě toho v prodejnách můžete koupit též umyvadla vytvořené ze skla, umělého kamenu nebo mramoru. Máme pevnost, že nabídka prodejn je tak bohatá, že každý najde ideální sanitární keramiku pro sebe. Výběr je opravdu velký, nejen jestli jde o modely, ale rovněž jestli jde o barvy. Všechno závísí na Vaší fantazie.