Zajímavé nápady na vybavení koupelny a záchodu.

Výnikající zařízení bytu je nezvyklé důležité. Je to místo, ve kterém travíme nejvíc času, a proto musíme se cítit výborně ve vlastním bytě. Většina z nás během opravy bytu myslí pouze na ložnice nebo obyvák. Musíte vědět, že též kuchyně a koupelna jsou velice významným prostorem Vašeho domu. V naším textě chtěli bychom napsat trošku víc o koupelnách a záchodech. Máme pár důvodů proč koupelna a toaleta je tak podstatný.

Toaleta

Autor: Melissa Wilkins
Źródło: http://www.flickr.com

Hlavní funkci koupelny a toalety je určitě hygiena, ale je to rovněž místo, kde můžete odpočivat. Z toho důvodu hodně důležité je zařízení toho místa. Na záčatku musíte dobře přemyslet barvy, které chcete použit. Vždycky dělejte to podle vlastního vkusu. Podstatné je to jak velká je Vaší koupelna. Jestli máte malo prostoru doporučujeme Vám použit světlé barvy. Samozřejmě nejpopularnější je bílá barva. Nicmeně můžete použít též jiné barvy.

Skvělým nápadem je napříklád barva modra. Kromě barev velmi důležité je světlo. Mějte na pamětí, že v koupelně mělo by být několik zdroju světla. Především hlavní světlo uprostřed celé mistnosti. Výborným nápadem jsou též nevelké světla umístěné u zrcadla. Pokud máte hodně prostoru můžete experimentovat v oblasti odstínů. Velmi moderní jsou záchody, ve kterých dominuje černá barva. Myslime, že je to doopravdy skvělý nápad, ale jenom ve velkých mistnostech. Všechno zavísí od toho jestli máte v záchodě okno.

Dokonce nevelké okno může měnit celý prostor. Samozřejmě kromě odstínů musíte vybrat sanitární keramiku. Nejzákladnější jsou tří předměty. Myslíme tady o toaletní misě, umyvadle a vaně či sprše. V speciálních prodejnách můžete nalézt obrovský výběr modelů sanitární keramiky. Nejpopularnější pořád je barva bílá, ale samozřejmě najdete sanitární keramiku v jiných barvách.

strona www

Autor: Sylvain L.
Źródło: http://www.flickr.com

Před vybavením koupelny a toalety radime Vám přečist magaziny, které věnuji si vybavením prostoru. Je to opravdu výborná inspirace. Kromě toho nápadů můžete hledat též, a možné, že především, na internetových stránkách. Jestli máte dost peněz můžete prosit o pomoct aranžéra. Pamatujte, aby vždy směrovat se dle vlastního vkusu. Koupelna a toaleta je místem, kde travíme doopravdy dost času. Je to dobrý důvod, aby dlouho přemyslet a plánovat opravu této mistnosti Vašého bytu.