Podporovat a chránit. Šifra pro většinu lidí na zemi

V lidském těle je kolem 70% vody. Aby společnost kvalitně jednala, musí pořád o sebe dbát tak, aby ji nic nepochybělo. /
Denně zemře kolem 150 000 osob. Nejde pouze o známky stárnoucího člověka.

Je to způsobené také nepříznivými okolnostmi, jaké pro své tělo kolikrát vytváříme. Mohli bychom tělo přirovnat k nádrži. Pokud někdo používá nádrže na pitnou vodu je mu známo, že pokud ji jakýmsi způsobem nebude doplňovat, tak barel vyschne . Nádrže na pitnou vodu jsou zde pro to, aby jsme se směli kdykoli osvěžit.

Jestliže vlastní nezbytností nevyhovíme, potom nám může být nevolno. vozidlo aby správně jelo, je povinné být jeho palivová nádrž alespoň trochu plná . Toto je to shodné i s naším člověkem. Jestliže se budeme krmit kvalitními pokrmy a pít dobré tekutiny, tělesná palivová nádrž bude pravidelně fungovat. To způsobí, že my budeme plní elánu, a věci, jaké budeme dělat se nám ve většině povedou. Jestli si přejeme ochraňovat krajinu, jsme povinní začít u sebe sama. Jestliže budeme milovat sami sebe a každodenně dodávat mok, budeme se kvalitně cítit. Takto smí být prospěšné i přírodě. Vlastním kvalitním vnitřním pocitem, nebudeme ovlivňovat pouze sami sebe, ale i věci okolo nás. /

folie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
benzína

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Pakliže u nás bude vše v pořádku, můžeme navrhnout dávat do souladu s přírodou věci kolem nás. Ryzost v prostorech kde se nacházíme eventuálně pracujeme, je důležitým faktem, pro dobré jednání veškeré společnosti.

Jestliže si přejeme změnu, musíme ji zahájit u sebe. Pořádek se svým tělem nám bude pomáhat udělat pořádek s úkoly okolo vlastního domu, ve firmě a dalších místech.