Nechte se unést zdmi vašich místností ve svém bytě

Nebaví vás už omezeně koukat do všedních zdí? Otrávila vás bílá barva, která vám odebírá radost z každého dne? Přemýšlíte nad tím jak to změnit? Jsou tady možností, které vás asi ani nenapadly.

domu

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
/
Jedním ze způsobů, jak ukončit tuto všednost je použití 3d tapety na zeď. S němi nejenom rozzáříte váš prostor, ale můžete ho třeba i opticky rozšířit eventuálně zmenšit. Nechte si udělat 3d tapety na zeď, na jakých můžou se nacházet vaše vytoužená místa a díky tomu budete mít šanci se každý den podívat do míst, kde by jste se normálně nedostali. Myslete nad tím, jež si hovíte ve svém pokojíčku a najednou se ocitnete uprostřed Paříže či ležíte na vysněné pláži a díváte se na zapadající sluce. 3d tapety na zeď jsou omezeny pouze vaší fantazii. Takže jestliže vám přijde, že váš pokoj zeje prázdnotou a chcete ho jaksi vzkřísit, tyto tapety jsou to nejlepší pro vás – kliknutím na čtení.

Pro méně odvážné je zde i další možnost, jakou jsou 3d obrazy na zeď. Pokud nemáte k dispozici větší místa můžete dosáhnout téměř stejného efektu s těmito obrazy. 3d obrazy na zeď mohou být jednodílné či vícedílné. Obrazy, skládající se z více dílu smí být buďto jedné velikosti eventuálně každý díl může být jiných rozměrů. Velká variabilita velikostí, rozměrů a části těchto obrazů vám vytvoří dílo, které vás při každém zastavení u něho okouzlí a pohladí na duši – .

Popustě uzdu své fantazii a nebojte se experimentu s vaším bytem. Uvidíte, že nebudete ve ztrátě a vyjdete z každodenní rutiny vašeho života s každým pohledem na obraz či tapetu, jakou si zvolíte.