Příroda všude tam, kam se ohlédnete. Na jakémkoli kroku ve vašem domě.

Víme, že zásluhou přírody, můžeme dýchat. Různé rostliny, keře nám dávají kyslík a my jim opětovně vracíme dusík naším dýcháním. Krajina je potřebná.

/
materiał

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
V dnešní době stavitelství je tak řešená, aby rostliny mohly být pěstovány na střeše. Skoro není prostor, kde sázet keře a jiné rostliny. Místo lesů se budují silnice.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawe wątki. Wystarczy kliknąć w adres tej witryny. Jeśli masz pewne wątpliwości, to szybko na nie odpowiemy.

Zahrady jsou pro změnu přestavěny na nákupní centra. Občas pouhý pohled na něco zeleného nám vytváří příjemnost. Při zařizováni domácnosti dáváme důraz na květiny nebo zahrádky okolu baráku. Přejeme si též disponovat rostlinami. Po jídle si jít trochu oddechnout pod jakýsi strom na trávu a kochat se přírodou okolo nás. V domě mimo opravdových rostlinek si smíme pořídit též různorodé fototapety nebo obrazy na zdi. Do předsíně či jiného pokoje by pasovala fototapeta les jestliže máme přírodu opravdu rádi. Takovéto fototapety do koupelny nám zjednoduší se pořádně uvolnit, než při prostém jediném zabarvení- (odkaz na vstupu). Fototapeta les nám může lemovat roh koupeny. Díky takto upravené zdi, budeme si připadat jako někde v naturálních koupelích, a současně budeme to vlastnit u sebe v domácností. Nemusíme jezdit daleko pro to, abychom jsme si užili přírodní odpočinek. Postačí, jak si to v domě dobře uspořádáme. Fototapety do koupelny nemusí být jenom s květinami a zelení- důležitým zdrojem. Smíme též použít pláž s pískem, kameny a rybami. Jakýkoli nápad se dá konkrétním způsobem přivést do praxe. Závisí na tom, co máme nejvíce rádi. Z krajiny si smíme zvolit motýly sedící na palouku pokrytým rostlinami. Okolo nás je mnoho nápadů, jaké smíme použít do konkretního pokoje. Kompletní exteriér bude zařízený dle nás. Stačí se podívat na nějaké přírodní téma v časopisech popřípadě vyhlédnout přes okno a okamžitě máme několik nápadů.

lampki

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
/

Koupelna je prostorem, ve kterém si milujeme dát horkou koupel a strávíme dobrý okamžik abychom se uvolnili po dlouhém dni. Nesmíme ji obcházet a ponechat na poslední chvíli. Každý prostor je podstatný a vyžaduje svou starost aby se v něm člověk dobře cítil.