Jak zdobit stěny a stropy?

Myslíme si, že každy chcí, aby jeho dům byl pěkný. Hodně důležité jsou zdí a stropy naších bytů. Níže popišeme Vám pár nápadů na dekorování zdí a stropu. Proč vzhled stěn a stropu je tak podstatný? Barvy stěn mají velký vliv na to jak se citíme. Díky snadným nápadům Váš dům bude vypadat hezký.

Nejsnadnějším nápadem na dekorování stěn jsou samozřejmě malby a fotografie. Můžeme doporučit Vám nabytí zájímavých rámečků, které budou dokonalou dekoraci zdí. Takové rámce můžete připravit sami. Bude to dokonalý nápad na strávení času s dětmí.

Druhý velice lehký nápad to koupení dekorativních hodin. Vyběr je tak ohromný, že máme jistotu, že každý najde vzor pro sebe. Takové řešení má pár plusu. Kromě toho, že hodiny jsou dekoraci jsou rovněž velice praktické. Nemůžeme představit sobě dům bez hodin.

sufit

Autor: Miele
Źródło: Miele

Jíným snadným způsobem dekoraci zdí je zavěšení zrcadel. Samozřejmě skoro všichní z nás mají zrcadla v svých koupelnéch nebo na chodbách. Je to velmi praktické řešení. Můžeme Vám garantovat, že zrcadla budou perfektní vypadat rovněž v Vaších ložnících nebo v obývacích pokojech. Významné jsou tež rámce zrcadla, které budete mít v bytě.

Jistě nejlehčím nápadem jsou různé plakáty, tapety nebo samolepky na zdí. Vyběr je doopravdy obrovský a můžeme Vám zaručit, že každy najde něco perfektního pro sebe. Největší vyběr plakátu, tapet a samolepek najdete určitě na Internetu v speciálních obchodech. Cena zaleží na vzoru tapety.

Jestli jde o zdobení stropu je to větší problém. Dekorace na stropy nejsou tak populární jak na stěny. Nicmeně popišeme Vám pár způsobu na dekorace stropu. Nejjednodušším způsobem jsou samozřejmě dekorativní lišty, rozety nebo stropní obklady. Ohromnou výhodou je možnost zakrytí všeljakých prasklin, které můžete mít mezi stěnou a stropem. Takové dekorace skoro vždycký jsou bíle, ale bez větších potižů můžete je malovat libovolnou barvou. Kromě takových dekoraci máme též pozoruhodný nápad pro lídí, kteří jsou smělí a kteří se nebojí experimentování. Je to též nápad pro lidí, kteří mají trošku víc peněz. Jde o hvězdné stropy, které nejlíp budou vypadat v pokojích dětí. Takové stropy jsou ručně vytvařené, proto stojí dost hodně peněz, ale máte garance, že budou unikátní. Ale opravdu můžeme Vám zaručit, že výsledek bude obdivuhodný. Strop bude úplně bily během dnu, ale kdy bude temnota rozsvití spoustem hvězd. Je to dokonalá dekorace, zvlášť pro dětí, které se bojí temnoty.

Opravdu nemusíte mít mnoho peněz, aby dekorovat stěny a stropy Vašeho bytu. Nejvyznamnější je zajímavý nápad a fantazie. Nebojte se hledat a zkusit nové nápady.