Vše dobré pro naše ratolesti. Přítomnost tvoří budoucnost.

Všechny děti většinou běhají všude, kde se dá. Rády dovádějí, hrají si a velmi se smějí. Máme je rádi pro to, že jsou. /
Přejeme si být dobrými rodiči pro své ratolesti. Nechceme, aby se jím cosi stalo, ale chceme, ať jím všechno vzchází.

motyw

Autor: DA
Při utváření dětského pokoje, nebo místnosti, také na ně myslíme. V hlavě se nám promítá vše o nich. Myslíme na to, kdepak všude jsme s nimi byli, kde rády skotačí, co mají rády nebo o čem nejraději hovoří. Nejdokonalejší by pro nás bylo, kdybychom to vše nějakým způsobem uměli z hlavy dát do současnosti. Je to eventuální. Jestliže si určíme úkol své práce, a neustále nad ním budeme přemýšlet, tak předměty, jaké k tomu jsou nezbytné, se k nám sblíží bez naší pomoci. V dětském pokoji by se měly nacházet jakési hračky, komody, dětské fototapety, obrazy na zeď a další nezbytné věci- viz tento odkaz. Pokud se přemisťujeme, budujeme nový byt, nejsme povinní vše vyhodit. Použitelné věci můžeme obnovit a zase využít, třeba jako dekoraci nebo na jakýsi další způsob, nežli k čemu je to ustanovené. U dětí je příjemné to, že si nemusíme lámat hlavu s tím, že se jím nebude něco zamlouvat. Dětem se líbí všechno a především překvapení. Pokud na stěny nalepíme dětské fototapety s jejími oblíbenými odstíny a k tomu ještě zavěsíme obrazy na zeď s figurkami z filmu, které zbožňují, najisto z místnosti tak rychle nevyjdou- další bonusy. Dětské fototapety můžeme si pořídit bezprostředně v obchodě k tomu určeném eventuálně si můžeme utvořit svůj vlastní tisk. Je to moderní, jelikož není s tím moc práce, jakožto při malování. Stačí pouze nalepit a je uděláno, nemusíme si s tím dělat skoro žádnou starost. Naším ratolestem můžeme utvořit také všelijak nápadité hračky. K tomu můžeme použít poschoďovou postel, do jaké se bude smět vylézt, na stěnu pověsit opičí hodiny, u jakých ocas poslouží jako kyvadlo, zásluhou kterého hodiny fungují. Dalším nápadem smí být mořský svět.
Koupit vodní postel, s pomocí které se ratolest, ještě více pocítí jako na mořské hladině. /

Nemusíme mít nějakou fantazii, abychom originálně zkrášlili dětský pokoj. Stačí, pokud si budeme všímat zájmu svých děti a převedeme to do reality.